Skip to content

Danish clean water

Na českém a slovenském trhu mimo jiné zastupujeme dánskou společnost Danish Clean Water A/S.

Společnost Danish Clean Water A/S Byla založena v roce 2008. Všechny systémy DCW jsou vyráběny s nejvyšším standardem inženýrství a spojují inovace a nejvyšší kvalitu s environmentálním povědomím, spolehlivostí a efektivitou. Nabízí ekologickou, efektivní a hospodárnou technologii pro odstranění mikroorganismů a biofilmu ve vodních systémech. Od roku 2008 vyrábí systémy pro instalaci na místě dodávky (in site) pro desinfekci pitné a průmyslové vody.

24Let

Zkušteností

Náš cíl

Přispíváme k zdravějšímu světu prostřednictvím výroby netoxických kapalin a dodávek zařízení pro výrobu bezpečné a čisté vody. Naším cílem je přispět ke zdraví společnosti bez negativního dopadu na životní prostředí. Technologie ECA (elektrochemická aktivace) je proces výroby dezinfekčního přípravku elektrolýzou. NEUTHOX® obsahuje jako účinnou látku kyselinu chlornou (HClO) a ničí bakterie a bakterie ve vodě. HOCl se přirozeně vyskytuje v lidském těle a je důležitou složkou našeho imunitního systému, který pomáhá bránit před nebezpečnými infekcemi.

Netoxické

Elektrolýza

Na rozdíl od jiných známých řešení na trhu pro likvidaci bakterií používáme pouze kuchyňskou sůl, vodu a elektrickou energii k výrobě silné dezinfekční kapaliny NEUTHOX®. V životním prostředí se NEUTHOX® přirozeně rozpadne zpět na sůl a vodu.

Naše nabídka

NGL COOLSTAR

COOLSTAR F

GLYKOL

POTRAVINÁŘSTVÍ

vodní plochy

LEGIONELA