Skip to content

Chladící věže

Trvalé odstraňování biofilmu v chladicích věžích a u průmyslových chladičů vede k vyšší účinnosti a nižší spotřebě energie. Biofilm o tloušťce pouhých 1 mm na teplosměnných plochách způsobí snížení přenosu tepla o 35%. Díky tomu může být kondenzační teplota v chladicím okruhu snížena, což má za následek lepší výkon (koeficient výkonnosti, COP). Díky tomu lze dosáhnout úspor energie až o 20%. Danská čistá voda dokumentovala v protokolu 5, že NEUTHOX® odstraňuje biofilm a v důsledku toho jsou rizika legionely zcela vyloučena. Kondenzační teplota aplikované produkční vody může být snížena kvůli lepšímu výkonu chladicí věže. – jednoduše snížením zatížení kompresoru.

24Let

Zkušteností

Likvidace a prevence

Tradiční boj s legionelami – bakteriemi způsobujícími legionářskou chorobu, je drahý a obtížný. Bakterie jsou chráněny slizem vytvořeným uvnitř vodovodů, tzv. Biofilmem. Biofilm je odolný proti mrazu o proti horké vodě a je odolný vůči silnému kyselému i zásaditému prostředí.

Na rozdíl od jiných známých řešení na trhu pro likvidaci bakterií používáme pouze kuchyňskou sůl, vodu a elektrickou energii k výrobě silné dezinfekční kapaliny NEUTHOX®. V životním prostředí se NEUTHOX® přirozeně rozpadne zpět na sůl a vodu. Integrace do stávajících instalací je rychlá a snadná.

Minimální provozní náklady

Jednotky DCW jsou extrémně hospodárné. Náklady na dezinfekci 1m³ teplé vody jsou pouze 0,2 Kč. Po uvedení do provozu systému DCW je nutné pouze doplnit tablety soli, jinak systém nevyžaduje každodenní údržbu. Doporučujeme dvakrát vyměnit filtry a kalibrovat ORP snímač.

Naše nabídka

NGL COOLSTAR

COOLSTAR F

LEGIONELA

Oil Platform

Oil Platform

What they Said

Testimonials

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis.

avatar-01
"Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore"
John Cusack
Angel Oil - Ceo
avatar-03
"Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore"
John Borthwick
Founder & CEO